Litespeed servery bežiace na AMD Ryzen, Epyc

Multihosting potrebujú tí čo nechcú miešať hrušky témy s jablkami.
Multihosting pre viaceré domény, porovnanie u nás a vo svete

Litespeed servery bežiace na AMD

Multihosting pre viaceré domény. Poznanie rozdielov medzi cPanel a Lítespeed Web Hosting. Akákoľvek online prítomnosť musí zahŕňať webhosting, ktorý poskytuje nástroje a infraštruktúru potrebnú na efektívnu údržbu webových stránok. Litespeed a cPanel so svojimi príslušnými sadami výhod sú dve z mnohých možností, ktoré sú ľahko dostupné.

Litespeed Web Hosting: Čo to je za zázrak pre začínajúceho Slováčika v oblasti webhostingov? Vysokovýkonný program webového servera s názvom Litespeed bol vytvorený s cieľom poskytnúť webovým stránkam lepšiu bezpečnosť a rýchlejšie načítanie. Je známy svojou schopnosťou spravovať veľké objemy prevádzky s malými serverovými zdrojmi.

Nasledujú niektoré výrazné vlastnosti:

Rýchlosť a výkon: Litespeed je navrhnutý s ohľadom na rýchlosť a často poráža konvenčnejšie webové servery, ako je Apache, pokiaľ ide o celkový výkon a časy načítania stránky. Efektívne riadenie zdrojov: Jeho architektúra riadená udalosťami mu umožňuje efektívne spravovať pripojenia a spracovávať väčší počet požiadaviek pri nižšej spotrebe CPU a pamäte.

Kompatibilita: Množstvo známych webových technológií, ako napríklad PHP a Ruby on Rails, je kompatibilných s Litespeed. Okrem toho sa dá použiť ako náhrada za Apache, čím sa zjednoduší prepínač bez toho, aby bolo potrebné veľa rekonfigurácie.

Bezpečnosť: Litespeed má silnú obranu proti množstvu online hrozieb vďaka interoperabilite s ModSecurity a vstavaným anti-DDoS technológiám.

Spustenie webových multihostingových služieb pre nekonečné množstvo domén


Neobmedzený počet domén

Výhody multihostingových služieb Litespeed: webový server primárne zameraný na zvýšenie bezpečnosti a výkonu. cPanel: Ovládací panel s intuitívnym rozhraním vytvoreným na uľahčenie správy webových stránok.

Litespeed: Tento program, známy svojou výnimočnou rýchlosťou a úsporou zdrojov, je ideálny pre webové stránky s vysokou návštevnosťou. Výkon cPanelu závisí od základného servera (napríklad NGINX alebo Apache), s ktorým sa používa.

Litespeed: Dokáže komunikovať s ovládacími panelmi, ktoré sa ľahko používajú, ako napríklad cPanel, ale na správne využitie jeho potenciálu si vyžadujú určité technické znalosti. cPanel: neuveriteľne intuitívny, ideálny pre začiatočníkov a netechnických používateľov.Neobmedzený počet domén

Vyskúšané a overené hostingy

Vlajkové služby hostingov dnes už použivajú skoro všade Ryzen 9 7950X. Všimnite si, že tu nemám žiadne Forpsi, Hostinger, Hostgator, HostAdvice doporučenia a podobné nezmysly. Skrátka za 20 rokov som preskákal stovky webhostingov a našiel spústu podvodníkov s nekvalitou. Tieto použivam od roku 2022. K tomu však patrí aj holt, nekonečné sťahovanie hostingov k lepšiemu, ak máte viacročné domény. Prečo tu mám aj Intel, to je zase balada o rôznych IP adresách z rôznych krajin. Kto sa vyzná, vie o čom píšem. Všetky fungujú na odľahčených DiretAdmin paneloch. Žiadna masáž obrovským CPanelom na Apache.

Najznámenjši je Cpanel, ale osbne využivam iba DiretcAdmin panely

Multihostingové ovládacie panely

Ak sa vám z tých cien ešte nezatočila hlava, tak som rád :)

  • DiretcAdmin panely
  • Litespeed

    Sústreďuje sa na funkcie webového servera, ako je správa viacerých pripojení naraz a zabezpečenie.