Arc'teryx Bunda, Mammut

WaterTight Vislon Zip

Arc'teryx zateplené bundy, tielká, tričká. Kedže som veľký fanúšik tejto značky, tak mám aj trochu zaplnené skrine a týmito kvalitnými odevmi. Za starých dobrých čias sme boli zavesení na nemekom bergfreude a čakali na zľavy pre Arcteryx. Arc'teryx netriedi „nepremokavé“ zipsy, ktoré používajú mnohí výrobcovia, ako vodotesné iba pre vodu. Všeobecne použijú vyššiu kvalitu WaterTight Vislon pre základný zips, ktorý má vodotesné zámkové zuby. Stiahnutie zipsu je menej silné a nezamykateľné, aby sa znížilo opotrebenie a pravdepodobnosť poškodenia zubov zipsu, ak je zip namáhaný.

Dochádzanie na bicykli, internetové obchody s bicyklami

Hory, mestá na bicykloch je forma túry, ktorá sa uskutočňuje so špecifickým účelom skúmania a vychutnávania si scenérie po ceste aj z vrcholu. Každý, kto má dobrú prechádzku, si môže vychutnať aj pešiu turistiku v horských oblastiach. Cyklistika je druh športu a človek si pri ňom môže vychutnať a preskúmať scenériu daného miesta.

Vetruvzdorné, vodeodolné

Pred tým, ako sa vydáte na peší výlet, nezabudnite, že oblečenie musí byť z látky, ktorá dýcha a umožňuje telu odvádzať prebytočné teplo, pot a zároveň sa cítiť sucho. Vetruodolná a vodeodolná bunda, ktorá sa voľne nosí, sa dá zložiť, keď sa vám po chôdzi začne byť teplejšie.

Backpacking príslušenstvo

Cyklistická prilba Giro Bishop, trenírky, tričko, spacák, batohy, hydratačné balíčky, vybavenie pre bicykle, Wakeboard, Skateboardy, viazanie Wakeboard, cyklistické vybavenie, trekingové palice, Oakley, slnečné okuliare Spy, MSR, stan Marmot, pánske zateplené bundy od spoločnosti Arc'teryx. Používajte pohodlnú a správnu turistickú obuv. Človek by si mal obuť iný druh obuvi, aby čelil klimatickým zmenám. Všetci turisti by sa mali vydať na túru s turistickou mapou.

Prečo si vybrať Arcteryx. Spoločnosť Arc'teryx používa nepremokavé membrány GoreTex kvôli ich špičkovým úrovniam trvanlivosti, priedušnosti, konzistencie. Posledné novinky: Mestská móda alpine Mammut. Vyberte si Mammut, funkčné alpine pre mestský život.

Lyže, bundy Rossignol
pre novú sezónu 2021

29er Hardtail bicykle
Enduro Carbon rámy

Hľadáte outdoorové Arcteryx?

Nepremokavé membrány GoreTex vďaka špičkovej kvalite.