Private Interent Access VPN,Secure your digital life Private access to the open internet, Your personal computer needs a firewall


VPN service, Private Internet Access

Virtuálna súkromná sieť VPN je mechanizmus na vytvorenie pripojenia vzdialeného prístupu cez sprostredkovateľskú sieť, často cez internet. Siete VPN umožňujú lacné pripojenia na veľké vzdialenosti pri zriadení cez internet, pretože oba koncové body potrebujú iba miestne internetové pripojenie. Samotný internet slúži ako bezplatný medzimestský nosič. VPN používa protokoly tunelovania alebo zapuzdrenia. Tunelové protokoly obklopujú pôvodný sieťový protokol, aby mohol prechádzať sprostredkovateľskou sieťou.

Zostaňte v bezpečí so súkromnou sieťou VPN s prístupom na internet


V mnohých prípadoch tunelovací protokol využíva šifrovanie, takže pôvodné dáta prechádzajú sprostredkovateľskou sieťou bezpečne. VPN môžete použiť na vzdialený prístup, diaľkové ovládanie alebo vysoko zabezpečenú komunikáciu v rámci súkromnej siete. Služba VPN pre vás. Podnikaním VPN v poslednej dobe otriasli rôzne pobúrenia, ktoré vyvolali pochybnosti klientov o administratíve. Známi dodávatelia VPN, ktorí tvrdili, že sú orientovaní na bezpečnosť a ochranu, nakoniec predali ešte jednu lož pribitú na pult. Kto potrebuje firewall? Každý, kto používa počítač na interakciu a výmenu zdrojov s akýmkoľvek iným počítačom! Váš osobný počítač potrebuje bránu firewall. Vaša domáca sieť potrebuje brány firewall. Vaša firemná sieť potrebuje firewally. Každá sieť potrebuje firewall.

Sú základom sieťovej komunikácie. Vysokorýchlostné internetové pripojenie sa stalo všadeprítomným. Väčšina používateľov počítačov má teraz vysokorýchlostný prístup doma, v práci a dokonca aj na cestách prostredníctvom mobilných zariadení. Tieto širokopásmové pripojenia sú často vždy zapnuté. To znamená, že počítače a siete sú neustále online a vystavené útokom. Padací most sa dá ľahko prejsť, ak je vždy dole. Keď je systém vždy pripojený, môže byť stredobodom spoločného pokusu odhaliť jeho zraniteľné miesta a narušiť jeho bezpečnosť. Aká je pravdepodobnosť, že počítač bude objavený a napadnutý cez internet? Takmer zaručené.

Väčšina systémov je detekovaná, skenovaná a testovaná v priebehu niekoľkých minút od získania verejnej IP adresy. Je technickou samovraždou pripojiť váš systém k internetu pred inštaláciou firewallu, ako aj inštaláciou najnovších opráv dodávateľa pre hardvér, OS a nainštalované aplikácie. Služba VPN pre vaše firmy. Znamená to, že existujú armády hackerov, ktoré čakajú na nájdenie nových cieľov na útok? Bohužiaľ áno. Nie však tak, ako si možno myslíte. Škodlivé programy vykonávajú väčšinu skenovania a útokov automaticky. Sú bežne známi ako agenti, roboti, zombie alebo len roboti. Skupiny škodlivého kódu, známe ako botnety, neustále hľadajú na internete nové obete. Ďalšou vráskou neustáleho online pripojenia cez širokopásmové pripojenie je rýchlosť priepustnosti.

Vysokorýchlostné pripojenie na internet umožňuje vysokorýchlostné útoky na váš systém. Na starších, pomalších pripojeniach existovali rovnaké riziká, ale útoky boli pomalšie alebo menej jednoducho preto, že prepojenie na cielený systém obmedzilo rýchlosť útoku. Keďže je bežné pripojenie 10 Mbps a rýchlejšie, útoky môžu nastať rýchlosťou takmer blesku. To neznamená, že bezpečné sú iba pomalé internetové pripojenia. Naopak, vysokorýchlostné internetové pripojenie by ste mali využívať naplno. Svoje systémy však musíte chrániť firewallmi. Firewall bude predstavovať významnú bariéru pre väčšinu útokov, ktoré pochádzajú z internetu. S firewallom, ktorý chráni váš systém pred internetom, bude hackerské skenovanie takmer bezcenné. Odpovede na testovacie pakety budú filtrované. Cudzinec sa o vašej infraštruktúre dozvie len málo. To zase znamená, že odhalia menej zraniteľností.

Looking For A Fast VPN Apps

VPN network service, World-Class Servers In 78 Countries