Harmónia rizlingu vlašského a Bohemia Sect Prestige

Harmónia rizlingu vlašského, Bohemia Sect Prestige

Oblasť Čiech vyniká v živom a rozmanitom svete vín svojimi jedinečnými ponukami, ktoré v sebe spájajú históriu a inovácie. Rizling vlašský a Bohemia Sect Prestige biele vynikajú ako dve vína, ktoré najlepšie ilustrujú túto zmes. Tieto vína so svojimi vlastnými kvalitami poskytujú nielen úžasný chuťový zážitok, ale tiež predstavujú bohaté kultúrne a historické pozadie českej vinárskej oblasti. Tento kúsok sa ponorí do komplexných chutí, vôní a charakteristík týchto dvoch vín, pričom zdôrazňuje, ako spolupracujú pri vytváraní kulinárskeho zážitku, ktorý nemá obdoby.

Bohemia Sect Prestige: Skúška pôvabného pôvodu a výroby. Prestige je známe pre svoju hĺbku a prispôsobivosť. Túto prispôsobivosť demonštruje Bohemia Sect Prestige, ktorý má osobitý prístup a vyrába biele víno z tohto známeho červeného hrozna. Malým kontaktom s pokožkou a jemným lisovaním sa hrozno premení na víno, ktoré má jas a čistotu bieleho vína, no napriek tomu má charakter Pinot Noir.

Jemný a sofistikovaný charakter Bohemia Sect Prestige biele je podmanivý. Jeho pozoruhodná čistota ulahodí oku ako prvý a poskytuje vizuálnu ochutnávku zmyslového zážitku, ktorý príde. Jeho chuť je definovaná radom extraktívnych tónov, ktoré sa detegujú pri ochutnaníBohemia Sect Prestige biele má jemnú, no zároveň jemnú vôňu. Vysokokvalitné biele vína majú vo svojich prvých vôňach zvyčajne tóny zeleného jablka, hrušky a bielych kvetov. Ďalšie jemné arómy sa objavujú, keď víno dýcha, vrátane mandlí, citrusovej kôry a mierneho nádychu červených bobúľ, čo je poctou jeho pôvodu Pinot Noir...

Rady na spárovanie

Toto víno má na jazyku vyváženú chuť. Vôňa zelených jabĺk a hrušiek sa objaví v prvej chuti, ktorá je svieža a energizujúca. V strednom podnebí sa objavuje krémová textúra s vôňou citrónového tvarohu a náznakom minerality. S nádychom mandľovej horkosti, ktorá dodáva bohatosť a hĺbku, je záver zdĺhavý a čistý. Bohemia Sect Prestige biele je flexibilné víno, ktoré sa hodí k mnohým rôznym druhom jedál. Pre svoju kyslosť a mineralitu sa veľmi dobre hodí k morským plodom, najmä mäkkýšom a jemným bielym rybám. Hodí sa tiež k ľahkým, krémovým omáčkám na cestovinách a krémovým jedlám, ako sú rizotá. Veľmi dobre sa hodí k jemným, mäkkým syrom ako Camembert alebo Brie pre milovníkov syra.Bohemian sekt
Bohemian sekt

Bohemian chardonnay
Bohemian chardonnay

Bohemian brut
Bohemian brut

Dokonalé znázornenie čerstvosti: Rizling vlašský: jeho pôvod a výroba

Výrazný terroir Čiech z nich robí ideálne miesto na pestovanie hrozna Rizling rýnsky, ktorému najlepšie vyhovuje miernejšie teploty. Skvelou ilustráciou čistoty a elegancie, ktorú toto hrozno dokáže, je Rizling vlašský. Je starostlivo vyrobený tak, aby udržal vínu prirodzenú kyslosť a jasnú ovocnú chuť, čo z neho robí sofistikovaný a osviežujúci nápoj. .

Čerstvosť je v Rizlingu vlašskom zrejmá už pri nalievaní. Jeho svetlý slamový odtieň s nádychom zelenej mu dodáva mladú energiu a vitalitu. Vo vôni Rizlingu vlašského cítiť výbuch citrusových a kvetinových vôní. Ako prvé sa objavia tóny limetky, citrónu a grapefruitu s jemnými podtónmi bielej broskyne a marhule. Vôňa je ďalej komplikovaná slabou mineralitou, ktorá evokuje vlhkú bridlicu.

Rizling vlašský má osviežujúcu a sviežu chuť. Prevládajú citrusové chute, na čele sú grapefruit a limetka. Nádych sladkosti chutí kôstkového ovocia to vyvažuje, výsledkom čoho je príjemná harmónia. Víno má chrumkavý, jasný záver vďaka svojej silnej, ale dobre integrovanej kyselinke. Podnebie si zachováva mineralitu viditeľnú v nose, čo mu dodáva ďalšiu úroveň komplexnosti.

Vichy Liftactiv

Balíček najlepších sektov BOHEMIAVyrobených tradičnou metódou zrením vo fľaši

Šumivé vína

Vychutnajte si pôžitok z Bohemia Sektu Prestige Chardonnay, šumivého vína z odrody Blanc de Blancs.