Bohémske letné šaty, boho prírodné ideály
Biele tenisky Onitsuka Tiger

Bohémsky štýl alebo boho, Vichy Liftactiv

Bohémske letné šaty. Bohémsky štýl alebo štýl boho sa v podstate vracia späť do konca 60. a začiatku 70. rokov a stelesňujú slobodu a neštruktúrovaný étos životného štýlu hippies. Tento trend hippies tiež zdôrazňoval ekologické prepojenie so zemou, takže prírodné ideály, ako napríklad gázovina a bavlna, spolu s voľne plávajúcimi tkaninami a vzormi odrážali tieto ideály. Na dosiahnutie bohémskeho vzhľadu je nevyhnutné vrstvenie, ale aj keď to môže vyzerať, akoby ste mohli hodiť niekoľko predmetov rôznej dĺžky, aby ste dosiahli skvelý štýl, je to v skutočnosti o niečo komplikovanejšie.

Zvážte celkový efekt vrstvenia. Oko by malo byť priťahované k vašej tvári ako váš centrálny znak, takže „nepreťažujte“ pohľad smerom k zemi. Snažte sa o vrstvený efekt, ktorý najskôr zvýrazní vašu tvár a až potom prechádza celým zvyškom tela.

Lichotia vám vrstvy rámu alebo upozorňujú na menej atraktívne časti? Pomocou vrstiev zametajte okolo tela a maskujte oblasti, ako sú široké boky alebo impozantné ramená. Pamätajte na to, že vďaka neobmedzenému vrstveniu budete môcť vyzerať skôr väčšie, ako by ste mali načrtnúť svoje prirodzené krivky, takže premýšľajte, či by ste si nemali pás obtočiť opaskom alebo šatkou, ktorá sa namiesto toho používa ako lemovka.

Svieži vzhľad boho štýlu

Svieži vzhľad bohémskych boho štýlu šiat sa točí vynikajúco a bude dostávať len a len dobré komentáre. Celá podstata hnutia hippies spočívala v tom, ako sa vymaniť z hraníc sociálnych štruktúr 50. a začiatku 60. rokov s ich stereotypnými úlohami a rigidnými očakávaniami. Hippies si idealizovali voľný životný štýl, otvorili sa novým zážitkom a odmietli sa nechať zastrčiť do predstavy niekoho iného o tom, čo je prijateľné. V bohémskom štýle išlo skôr o stelesnenie princípov týchto myšlienok, ako sú voľne tečúce látky a vzory, a nie o otrocké prijatie jediného znaku dizajnu.Svieži vzhľad boho štýlu
Bohémske šaty

Svieži vzhľad boho štýlu
Boho šaty

Svieži vzhľad boho štýlu
Bohémske šaty

Bohémske oblečenie a štýl vychádzajú z myšlienky, že máte slobodu vrstviť a kombinovať rôzne odevy tak, aby odrážali váš jedinečný charakter. Aj keď sa dôraz kladie dôrazne na široké použitie voľne tečúcich vzorov s ľahkými plavenými tkaninami, nie je to vylúčené zo všetkého ostatného. V skutočnosti, pokiaľ ide o doplnky boho, ktoré pridávajú niečo upravené (napríklad strečový vesta alebo legíny), slúži iba na zdôraznenie voľnejšieho strihu iných predmetov. A samozrejme, nadmerné oblečenie je nevyhnutnosťou.

Boho šaty

V súlade s prírodným étosom milujúcim zem sú prírodné materiály tkaninou voľby pre boho chic trend. Ľahké bavlny, chladná bielizeň a prírodné konope sú dobrou alternatívou, rovnako ako textílie, ktoré zdôrazňujú vzdušný éterický vzhľad, vrátane šifónu, čipky a hodvábu. Poloprírodný vzhľad umelej kožušiny dodáva atmosfére ešte väčšiu atmosféru. Koža a semiš sú samozrejme báječnými doplnkami pre kabáty a bundy, topánky a čižmy a doplnky ako opasky a tašky.

Vichy Liftactiv

Tenisky Onitsuka Tiger

Biele športové tenisky

Fresh look

Úvod do letnej sezóny

Hľadáte návrhy nových módnych štýlov?

Vichy Liftactiv Collagen Specialist